google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  ICS Polska
  ICS Polska

  ICS Polska


  ICS Polska jest dystrybutorem urządzeń elektronicznych systemów alarmowych, kontroli dostępu, systemów pożarowych oraz telewizji dozorowej.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  ICS Polska jest dystrybutorem urządzeń elektronicznych systemów alarmowych,

  kontroli dostępu, systemów pożarowych oraz telewizji dozorowej.

  Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Sukcesywny rozwój zaowocował bogatą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń oraz wszechstronnymi kontaktami z czołowymi światowymi producentami systemów alarmowych i telewizji dozorowej.

  Czołowymi partnerami handlowymi są m.in.: Paradox Security Systems, Takex, Provision ISR, Bosch Security Systems, Vanderbilt, Samsung, Basler, Axxon Software. Dzięki zaangażowaniu pracowników, którzy odbyli szereg szkoleń bezpośrednio u producentów oraz dostępowi do światowego know-how w dziedzinie zabezpieczeń, ICS Polska wciąż umacnia pozycję lidera w zakresie importu i dystrybucji elektronicznych urządzeń ochrony mienia.

  Siedziba firmy ICS Polska

  Nieustannie firma monitoruje światowe rynki, pozyskując wiedzę w zakresie trendów rozwoju branży zabezpieczeń. ICS Polska obecna jest na targach branżowych w Polsce i za granicą, zarówno jako wystawca jak i gościnnie.

  Poprzez rozbudowany system szkoleń dostępny dla każdego klienta firma chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez wiele lat istnienia na rynku branży zabezpieczeń.

  ICS Polska to stabilny partner handlowy, który za cel stawia sobie realizację potrzeb klienta, oferując szeroką gamę kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań najnowszej generacji z dziedziny systemów zabezpieczeń.

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.