google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Voltex Electronic Grzegorz Karnia
  Voltex Electronic Grzegorz Karnia

  Voltex Electronic Grzegorz Karnia


  Firma VOLTEX ELECTRONIC specjalizuje się w projektowaniu, instalowaniu i sprzedaży elektronicznych systemów zabezpieczeń, sieci teleinformatycznych, instalacji antenowych, systemów przeciwpożarowych i nagłośnienia.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Voltex Electronic Grzegorz Karnia

  Firma VOLTEX ELECTRONIC rozpoczęła działalność w 2007 roku zaopatrując kompleksowo Klientów min. w: elektroniczne systemy zabezpieczeń, sieci teleinformatyczne, instalacje antenowe i systemy przeciwpożarowe.Dzięki doświadczeniu zyskaliśmy grono wiernych klientów, co potwierdzają liczne referencje i zrealizowane systemy o różnym przeznaczeniu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Jako jedni z niewielu oferujemy tak innowacyjne systemy i urządzenia z zakresu ochrony mienia i życia. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnych systemów ochrony, które posiadają wszelkie certyfikaty dotyczące wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa obsługi. Wysoki poziom usług oferowanych przez firmę VOLTEX ELECTRONIC jest związany z doskonaleniem kadry wykwalifikowanych specjalistów, jak również wdrażania nowoczesnych technologii, które pojawiają się na rynku.

  Naszym priorytetem jest dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku i tym samym rosnących wymagań Klientów. Dzięki tak sformułowanej koncepcji działań firma VOLTEX ELECTRONIC oferuje najnowsze technologie w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, sieci teleinformatycznych, instalacji antenowych i systemów przeciwpożarowych.W ten sposób tworzymy dla naszych Klientów dobre warunki do obniżania kosztów!

  VOLTEX ELECTRONIC poprzez wysokiej jakości urządzenia oraz profesjonalne doradztwo w tymże zakresie, pomaga swoim Klientom na wszystkich etapach danego projektu.

  Jesteśmy firmą, która od początku do końca zajmuje się prowadzeniem wdrożenia systemu ochrony, dlatego możesz być pewien profesjonalnego projektu, instalacji, montażu i serwisu danego systemu.

  Systemy ochrony VOLTEX solidne i sprawdzone!

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.