google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Ela-compil sp. z o.o.
  Ela-compil sp. z o.o.

  Ela-compil sp. z o.o.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Ela-CompilJesteśmy zespołem profesjonalistów, ludźmi wysoko wykształconymi w dziedzinach takich jak informatyka, elektronika i automatyka. Kreatywność, elastyczność i nastawienie na potrzeby naszych Klientów, to cechy, które oprócz ogromnej wiedzy posiada każdy z nas. W swojej branży jesteśmy innowatorami, projektujemy, tworzymy i wprowadzamy na rynek rozwiązania, których nie ma jeszcze w swojej ofercie żadna z firm konkurencyjnych. Każdy produkt jest dogłębnie przemyślany przez sztab naszych najlepszych fachowców, wykonany z najwiekszą precyzją i wielokrotnie testowany.

  Nasza firma istnieje już od 1992. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, każdy dzień, miesiąc, rok, przybliża nas do perfekcji w tym co robimy. Z roku na rok na naszym koncie przybywa także coraz więcej zrealizowanych projektów, a wraz z nimi zadowolonych Klientów oraz Partnerów.

  Czym się zajmujemy

  Przez kilkanaście lat instalowaliśmy systemy bezpieczeństwa i automatyki budynków. Tworzyliśmy i wdrażaliśmy koncepcje zintegrowanych stanowisk zarządzania bezpieczeństwem, działając na obszarze całej Polski. Przez ten czas zdobyliśmy ogromny bagaż doświadczeń i znacznie poszerzyliśmy swoją wiedzę – to pozwoliło nam na na zmianę strategii działania.

  Od 2006 roku znacznie poszerzyliśmy swoją działalność. Koncentrujemy się na rozwoju nowych technologii, pragniemy jeszcze lepiej chronić ludzi i mienie oraz znacznie zwiększać komfort użytkowania zróżnicowanych obiektów.

  Opracowujemy nowoczesne i efektywne technologie sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi i automatyką budynków.

  Prowadzimy szkolenia dla projektantów i realizatorów innowacyjnych rozwiązań technicznych.

  Wspieramy zarządców dużych centrów handlowych, biurowców i hal przemysłowych, w procesie modernizacji dotychczasowych rozwiązań oraz optymalizacji kosztów.

  Wykonujemy audyty i analizy stanu budynków i możliwości ewolucyjnych zmian, tak, by zneutralizować koszty utrzymania danych obiektów, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa ich użytkowania.

  Nasz dział konstrukcyjny oraz dział rozwoju oprogramowania przygotowuje projekty i wdraża produkcję dla partnerów sprzedających produkty na rynku automatyki budynków i security pod swoją marką.

  Dlaczego warto z nami współpracować

  Ostatnie lata to okres eksplozji inwestycji. Zaskakuje nie tylko skala, ale także coraz śmielsze podejście architektów do kolejnych projektów. Wiążą się z tym również spore wyzwania z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Staramy się więc być zawsze o krok do przodu, we wszelkich technologicznych nowinkach. Realizujemy najbardziej skomplikowane scenariusze, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nastawieni na sukces – nie tylko nasz, ale i naszych Partnerów. Znajomość branży sprawia, ze wykonane przez nas zlecenia są zawsze na najwyższym poziomie. Nasz praca jest naszą pasją, sukcesy są więc dla nas ogromną satysfakcją i motorem do osiągania kolejnych.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.