google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 08.12.2017
  1 USD
  3.5808
  0.0086
  1 EUR
  4.2026
  -0.0089
  1 CHF
  3.5924
  -0.0104
  1 GBP
  4.8261
  0.046
  1 RUB
  0.0603
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  AC Project J. Świderski i Wspólnicy Sp. J.
  AC Project J. Świderski i Wspólnicy Sp. J.

  AC Project J. Świderski i Wspólnicy Sp. J.


  Firma AC PROJECT Sp. J. jest polskim producentem systemów kontroli dostępu oraz rejestracji i rozliczania czasu pracy. Produkujemy zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Korzystamy przy tym z najnowszych technologii informatycznych oraz elektronicznych.

  Firma AC PROJECT Sp. J. jest polskim producentem systemów kontroli dostępu oraz rejestracji i rozliczania czasu pracy. Produkujemy zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Korzystamy przy tym z najnowszych technologii informatycznych oraz elektronicznych.

  Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, instalacji oraz wdrożeń systemów wynika z 18 letniej obecności na rynku polskim firmy AC PROJECT w różnych formach prawnych.

  Profesjonalizm działania AC PROJECT jest rezultatem specjalistycznego wyszkolenia pracowników popartego imiennymi certyfikatami PISA z odpowiednich kursów i szkoleń oraz ich doświadczenia projektowo-konstrukcyjnego i doradczego. Posiadamy koncesję MSWiA, licencje pracownków zabezpieczenia technicznego II stopnia oraz poświadczenia bezpieczeństwa osobowego.

  Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne projekty z zakresu kontroli dostępu do obiektów, począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez dobór urządzeń aż po wykonanie i uruchomienie instalacji.

  Wyroby AC PROJECT sa zgodne z polskimi oraz europejskimi normami (PN-EN 50133) dotyczacymi systemów kontroli dostępu zaś w zakresie rozliczania czasu pracy są aktualizowane w ślad za polskimi regulacjami prawnymi w tym zakresie.

  Produkowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, są bezawaryjne zatem tanie w eksploatacji. Produkcja odbywa się w Polsce u renomowanych wytwórców z wykorzystaniem najnowszych technologii (poniżej automatyczna linia montażu Instytutu Tele- i Radiotechniki).

  AC PROJECT Sp. J. to polskim producent systemów kontroli dostępu oraz rejestracji i rozliczania czasu pracy

  Urządzenia poddawane są rygorystycznym testom produkcyjnym, w tym również procesowi wygrzewania.

  Współpraca z AC PROJECT to:

  • markowe produkty
  • profesjonalne usługi
  • dobre kontakty z Klientem
  • stały rozwój konstrukcji i oprogramowania

  MISJA

  AC PROJECT wspiera swoich Klientów w praktycznym rozwiązywaniu ich problemów, oferując nowoczesne rozwiązania techniczne.

  Zmieniamy oblicze polskiego rynku zabezpieczeń, stawiając na profesjonalizm i wiarygodność wobec naszego Klienta.

  Staramy się aby współpraca z AC PROJECT przynosiła korzyści naszym Klientom, kontrahentom i nam samym. 

  Promujemy rozwój rodzimej myśli technicznej, podejmując wyzwanie produkcji w Polsce systemów konkurencyjnych do rozwiązań zagranicznych.

  Jako polscy producenci dbamy o stały rozwój naszych produktów stosownie do wzrastających wymogów naszych Klientów. Duża waga jaką przywiązujemy do jakości naszych wyrobów i usług sprawia, że są one bezawaryjne zatem tanie w eksploatacji. Produkcja odbywa się u renomowanych wytwórców z wykorzystaniem najnowszych technologii.

  Działamy na rynku zabezpieczeń technicznych mienia ze szczególnym uwzględnieniem Systemów Kontroli Dostępu lub Systemów Rejestracji Czasu Pracy.

  Nasza oferta adresowana jest do Firm dużych, średnich oraz małych. Szanujemy i wspieramy każdego naszego Klienta niezależnie od tego czy jest użytkownikiem końcowym, dystrybutorem czy instalatorem.

  Działamy wszędzie tam gdzie są nasi Klienci.

  AC PROJECT - KAŻDEGO DNIA LEPIEJ!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.