google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Maxi-Tech
  Maxi-Tech

  Maxi-Tech


  Świadczymy profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, sieci informatycznych i teletechnicznych o szerokim zakresie. Oferujemy innowacyjne rozwiązania oraz dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Firma Maxi-Tech oferuje pełen zakres usług informatycznych i montażu alarmów, monitoringu oraz sieci teletechnicznych dla firm i instytucji oraz osób prywatnych.

  Alarmy przez nas instalowane zapewniają ochronę w biurach, sklepach, magazynach, garażach, domach i mieszkaniach prywatnych oraz w wielu innych obiektach.

  Monitoring z zastosowaniem kamer przemysłowych okazuje się skuteczną metodą prewencyjną oraz pomaga w utrzymaniu porządku i bezpeczeństwa w obserwowanych budynkach oraz terenach.

  Naszym Klientom zapewniamy kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Maxi-tech   
  Gwarantujemy najwyższą jakość naszego serwisu, zapewniając zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa oferowanych systemów oraz zmniejszenie awaryjności dotychczasowej infrastruktury.

  W ramach wsparcia technicznego obsługujemy miasto Suwałki i okolice oraz tereny przygraniczne Litwy. Indywidualne zlecenia realizujemy także Klientom z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz innych krajów Europy.

  Jesteśmy zespołem ukierunkowanym na rozwój nowych technologii, zapewniającym wsparcie przy ich wdrażaniu i utrzymaniu zarówno firmom jak i osobom prywatnym.

  Realizujemy zlecenia i projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb, dbając przede wszystkim o zadowolenie Klienta, przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz zgodności ze standardami w szeroko rozumianej branży teleinformatycznej. Nie boimy się innowacyjności, nie odmawiamy Zleceniodawcom, podpowiadamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania, lecz przede wszystkim słuchamy Klienta. Zapewniamy staranność wykonywanych prac i gwarantujemy niskie ceny.

  Współpracujemy z liderami rozwiązań informatycznych, systemów alarmowych, urządzeń do monitoringu wizyjnego oraz wyposażenia tzw. "inteligentnych budynków". Staramy się jednocześnie wspierać rozwiązania polskich firm i producentów w przekonaniu, że istnieje ogromny potencjał w polskich rozwiązaniach technologicznych i rodzimej gospodarce.

  Maxi-Tech jest firmą, która działalność rozpoczynała we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, świadczącymi usługi proinnowacyjności. Stała współpraca z 35 uczelniami wyższymi w całej Polsce, organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorstwami stanowi przewagę konkurencyjną polskiej gospodarki poprzez tworzenie innowacyjnych pomysłów.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.