google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  P.W.H. BRABORK Laboratorium Sp. z o.o.
  P.W.H. BRABORK Laboratorium Sp. z o.o.

  P.W.H. BRABORK Laboratorium Sp. z o.o.


  Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo Handlowe BRABORK Laboratorium Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie i obsłudze eksploatacyjnej elektronicznych systemów zabezpieczeń, nadzoru wizyjnego, nagłośnień oraz ochrony przeciwpożarowej.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  W 1992 roku z inicjatywy firmy PHP Brabork Sp. z o.o. oraz grupy inżynierów specjalizujących się w opracowywaniu, a także wdrażaniu nowych technologii z dziedziny telewizji, na potrzeby fabryki zostało założone Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo Handlowe BRABORK LABORATORIUM Sp. z o.o.

  Pierwszym zleceniem Firmy było opracowanie prototypu nowego telewizora dla fabryki.

  Posiadaną przez siebie wiedzę i doświadczenie techniczne, pracownicy Firmy wykorzystywali do poznawania i wdrażania nowych technologii związanych z systemami elektroniki profesjonalnej, a w szczególności z systemami prezentacji audiowizualnej (systemy antenowe, konferencyjne, nagłośnienia i projekcji wizyjnej) i systemami elektronicznych zabezpieczeń (systemy kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu oraz telewizji dozorowej).

  P.W.H. BRABORK LABORATORIUM SP. z o.o. opracowało projekty, zainstalowało i uruchomiło systemy zabezpieczeń w wielu Jednostkach Wojskowych m.in. w: Warszawie, Legionowie, Białobrzegach, Rembertowie, Szerokim Borze, Zegrzu, Puszczy Mariańskiej i w Skierniewicach.

  Jakość prac została potwierdzona dwukrotnym nadaniem Firmie rekomendacji przez Departament Infrastruktury Ministerstwa Obrony Narodowej.

  Równolegle z wdrażaniem elektronicznych systemów zabezpieczeń projektujemy i wykonujemy systemy prezentacji audiowizualnej, przeznaczone zarówno do obsługi małych sal konferencyjnych, jak też dużych kompleksów sal obsługiwanych przez zintegrowane systemy: dyskusyjne, nagłośnienia, projekcyjne i rejestracji. Systemy te wykonaliśmy miedzy innymi w gmachach Ministerstw: Gospodarki i Rozwoju Regionalnego.

  Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo Handlowe BRABORK Laboratorium Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie i obsłudze eksploatacyjnej elektronicznych systemów zabezpieczeń, nadzoru wizyjnego, nagłośnień oraz ochrony przeciwpożarowej. Podejmujemy się także roli podwykonawcy realizującego kompleksowo, od etapu projektowania do uruchomienia eksploatacyjnego systemów, część branżową przedsięwzięć realizowanych przez jednostki inwestycyjno - budowlane.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.