google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń

  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń


  Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów systemów zabezpieczeń w Polsce.

   

  NAPAD.PL - Alarm Tech Systemy Zabezpieczeń

   

   

   

  Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń istnieje na rynku od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrubutorów oraz importerów elektronicznych systemów zabezpieczeń w Polsce, nasi klienci znają nas jako sklep internetowy www.napad.pl  - pod tą marką jesteśmy najcześciej kojarzeni.
   
  Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą urządzeń alarmowych i monitoringu wizyjnego - telewizji przemysłowej. Firma Alarm-Tech dąży cały czas do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Nasze najważniejsze grupy asortymentowe jakie posiadamy w ofercie to:
   
   
   
  Monitoring AHD
  Monitoring IP
  Monitoring HD-CVI
  Monitoring HD-TVI
  Monitoring AHD
  Monitoring IP
  Monitoring HD-CVI
  Monitoring HD-TVI
   
   
   

   

  Systemy alarmowe
  Systemy przeciwpożarowe
  Kontrola dostępu
  Szafy Rack
  Systemy przeciwpożarowe
  Kontrola dostępu

   

   
   
   
  Domofony
  Wideodomofony
  Automatyka bram
  Monitory
  Domofony
  Wideodomofony
  Automatyka bram
  Monitory

   

   
   
   
  Transmisja światłowodowa
  Transmisja po skrętce UTP
  Urządzenia Lan, Wlan
  Nagłośnienie
  Transmisja światłowodowa
  Transmisja po skrętce
  Urządzenia Lan, Wlan
   
   
   

   

  Zasilacze
  Zasilacze PoE
  UPS'y
  Akumulatory
  Zasilacze
  Zasilacze PoE
  Akumulatory
   
   
   

   

  TV-SAT
  Zwory i elektrozaczepy
  Przewody, wtyki i złącza
  Materiały montażowe
  TV-SAT
  Zwory i elektrozaczepy
  Przewody, wtyki i złącza
  Materiały montażowe

   

  Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych, oferując im kompleksowe i profesjonalne usługi oraz rozwiązania, które pomogą im w realizacji celów biznesowych. Dzięki naszym ciągłym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, nasz sklep internetowy www.napad.pl uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca systemów zabezpieczeń w Polsce.

   
  Siedziba główna

  Aby sprostać wymaganiom naszych kleintów w roku 2012 oddaliśmy do użytku nowa centralę firmy, dzięki temu powiększyliśmy swoją powierzchnię magazynową, dział serwisu oraz stworzyliśmy salę konferencyjną, której celem jest możliwość prowadzenia szkoleń z instalacji oraz obsługi nowych rozwiązań, które pojawiają się rynku systemów zabezpieczeń.

  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL

  Szkolenia

  W siedzibie głównej firmy Alarm-Tech odbywają się szkolenia, które podnoszą kwalifikacje osobiste i pozwalają na zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Szkolenia prowadzone są we współpracy z uznanymi producentami i dystrybutorami systemów alarmowych, telewizji przemysłowej czy monitoringu IP. Uczestnictwo w warsztatach tematycznych jest wolne od opłat i kończy się otrzymaniem imiennego ceryfikatu przez każdego uczestnika.

  Lista aktualnych szkoleń znajduje się pod tym adresem: www.napad.pl/szkolenia

  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL - szkolenia

   

   
  Warunki współpracy i rabaty
  Alarm-Tech - sklep internetowym NAPAD.PL
  Naszym celem jest dostarczenie najlepszych warunków handlowych, dla naszych partnerów będących firmami oferujemy bardzo korzystne progi rabatowe, które umożliwiają dostęp do bardzo konkurencyjnych cen. W momencie rozpoczęcia współpracy, każda firma otrzymuje rabat, który w miarę rozwoju naszej współpracy może osiągnąć indywidualne progi. Zapraszamy naszych klientów będących firmami o kontakt bezpośredni z handlowcem celem ustalenia szczegółów. 
   
   
   
  Rzetelna firma
  Alarm-Tech - sklep internetowy NAPAD.PL
  Alarm-Tech jest firmą, która przykładada wielką uwagę do jakości i rzetelności dostarczanych produktów i świadczonego serwisu, dlatego nasz sklep internetowy został oznaczony logo "Rzetelna Frima". Obrazek ten kieruje do wizytówki naszej firmy, w ramach profilu w programie "Rzetelna Firma", gdzie udostępniamy szereg informacji, aktualizowanych w czasie bieżącym, które świadczą o naszej wiarygodności. Jesteśmy firmą, której możęsz zaufać. Alarm-Tech - Rzetelna Firma
   
   
   
  Firma przyjazna środowisku
  Alarm-Tech - sklep internetowy NAPAD.PL
  Jesteśmy firmą technologiczną i w związku z tym anagażujemy się w sprawy ochrony środowiska naturalnego i dbamy o kontrolę wpływu naszej działalności na naturę. Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń Spółka Cywilna uczestnicy w programie ekologicznym działalności przedsiębiorstw "Firma Przyjazna Naturze". Program Firma Przyjazna Naturze (FPN) propaguje ideę zrównoważonego rozwoju poprzez realizowanie postulatów ekologicznej odpowiedzialności biznesu, czyli zarządzania przedsiębiorstwem tak, aby nie zagrażać środowisku naturalnemu. Innym ważnym celem programu jest szerzenie idei świadomej konsumpcji. Logo FPN ma uświadamiać kosumentom, że wybierają produkty firmy odpowiedzialnej ekologicznie i przez to przyczniają się do ochrony środowiska.
   
   
   
  Wsparcie techniczne i handlowe
  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń
  Z doświadczenia wiemy, że jakość dostarczanych produktów to bardzo istotna sprawa, jednak aby usługa handlowa w przypadku urządzeń wysoce specjalistycznych była kompletna bardzo ważne jest wsparcie i wiedza. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, staramy sie udzielić najpełniejszych odpowiedzi i sugerować rozwiązania, które przyczynią się do sukcesu kontrahentów. Zapewniamy Państwo profejsonalne doradztwo zarówno na etapie zakupu w ramach doboru urządzeń i elementów infrastruktury towarzyszącej, a także później w trakcie eksploatacji. Nasze zaplecze serwisowe i pracownicy techniczni, pozwalają wykonywać dla Państwa naprawy gwarancyjne i doradzać w zakresie najlepszej konfiguracji urządzeń stosowanych w systemach zabezpieczeń.
   
   
   
  Elektroniczny system ofertowy
  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL
  W trosce o wygodę instalatorów i firm wykorzystujących nasze urządzenia do obsługi swoich klientów, przygotowaliśmy wygodny system generujący spersonalizowane oferty składające się z produktów dostępnych w sklepie internetowym www.napad.pl. Narzędzia wspierające dokonywanie zakupów to jeden z tych elementów, gdzie systemy informatyczne przyczyniają się do naszej wiodącej pozycji w branży. Dzięki temu możecie Państwo w bardzo wygodny sposób zapisać zawartość koszyka i zachować w systemie, ale również stworzyć wersję elektroniczną PDF z Państwa logotypem oraz danymi firmowymi. Dostarczanie rozwiązań z zakresu systemów zabezpieczeń dla odbiorców końcowych jest bardzo wygodne i proste.
   
   
   
  Konfigurator zapytania ofertowego
  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL
  Dla klientów chcących uzyskać pomoc w stworzeniu zapytania ofertowego przygotowaliśmy elektroniczne formularze, które pomagają ustalić ilość i rodzaj urządzeń jakie Państwo chcieli by zakupić w naszym sklepie, celem realizacji systemów alarmowych oraz monitoringu wizyjnego. Podając kilka podstawowych informacji o rodzaju obiektu, ilości pomieszczeń oraz rodzajach zagrożeń w kilka minut stworzycie kompletny formularz z opisem potrzeb. Takie zamówienie trafi do pracownika handlowego, który ustali z Państwem ostateczny kształt zamówienia oferując najlepsze urządzenia. Do dyspozycji jest "Elektroniczny konfigurator - System Alarmowy" oraz "Elektroniczny konfigurator - Monitoring Wizyjny".
   
   
   
  Dostawa i realizacja zamówienia
  Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL
  Zamówienia składane przez klientów w sklepie są realizowane w trakcie godzin pracy naszej firmy. Wysyłki są przekazywane do realizacji tego samego dnia w godzinach od 8:00 do 15:00. Zakupione przez Państwa towary są dostarczane na terenie całego kraju przez wiodące firmy kurierskie takie jak UPS, a ponadto wysyłki zagraniczne na terenie Unii Europejskiej.

   

   Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń - sklep internetowy NAPAD.PL

   

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.