google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.09.2018
  1 USD
  3.6511
  -0.0109
  1 EUR
  4.2939
  -0.0153
  1 CHF
  3.7773
  -0.0404
  1 GBP
  4.7987
  -0.0053
  1 RUB
  0.0555
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  CBC (Poland) Sp.z o.o.
  CBC (Poland) Sp.z o.o.

  CBC (Poland) Sp.z o.o.


  Firma CBC (Poland) Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1997 r. jako kolejny europejski oddział japońskiej korporacji CBC Co. Ltd. Od tego czasu, dzięki zaufaniu i zadowoleniu klientów, jesteśmy liczącym się dostawcą sprzętu CCTV na polskim rynku.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  CBC (Poland) Sp.z o.o. Produkty

  Należymy do CBC Group Co. Ltd. - międzynarodowego koncernu mającego swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Firma powstała w 1925 roku, skupiając się głównie na rozwoju dystrybucji oraz tworzeniu nowych technologii. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania z dziedziny CCTV pod własnymi markami Computar i GANZ.

  Wciąż udoskonalamy autorski, zintegrowany system procesów operacyjnych, na który składają się: planowanie, badania, produkcja, dystrybucja oraz rozwój sieci sprzedaży. Grupa CBC to ponad 3000 pracowników, 32 oddziały handlowe oraz wiele fabryk zlokalizowanych na terenie całego świata. Globalna struktura łączy Europę, USA, Azję oraz Bliski Wschód. Tak rozbudowana sieć oddziałów w wielu zakątkach świata daje nam bezpośrednią wiedzę na temat zróżnicowanych potrzeb na lokalnych rynkach. Pozwala nam to wyjść naprzeciw nawet najbardziej specyficznym potrzebom naszych Klientów, a Ich oczekiwania i opinie są dla nas istotnym czynnikiem w rozwijaniu oferty.

  Grupa CBC działa prężnie nie tylko w branży Security, ale również w branżach: chemicznej, farmaceutycznej oraz medycznej. W oparciu o tradycyjne wartości i zasady prowadzenia biznesu, przy wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań i pomysłów, łącząc globalne i lokalne struktury, CBC wciąż zwiększa swój rynkowy potencjał budując biznes na miarę nowej ery, któremu przyświeca wspólna filozofia ujęta w firmowym motto:

  Wspieramy Was od 1997 roku.

  2017 rok jest dla nas rokiem szczególnym, bo jubileuszowym. Od dwudziestu lat jesteśmy obecni na polskim rynku oferując naszym Klientom doskonałe rozwiązania, bezpośrednie wsparcie przed i po-sprzedażowe oraz fachowe doradztwo techniczne. Nasz polski zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści, a warszawski oddział firmy jest jednym z sześciu europejskich oddziałów grupy CBC. Dzięki zaufaniu i zadowoleniu Klientów, jesteśmy liczącym się dostawcą rozwiązań CCTV na polskim rynku.

  Podstawę naszego sukcesu stanowią innowacyjne i niezawodne produkty. Wierzymy jednak, że to najwyższa jakość obsługi, bezpośrednie wsparcie techniczne oraz sprawny serwis, jak również krótkie terminy dostaw możliwe dzięki lokalnym magazynom i sprawnym procesom logistycznym są nieodłącznym uzupełnieniem naszej oferty produktowej i stanowią o naszej przewadze konkurencyjnej. Ciągła analiza potrzeb lokalnego rynku zabezpieczeń oraz międzynarodowe zaplecze sprawiają, że dajemy naszym Klientom możliwość skorzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i zgodnej ze światowymi trendami i standardami oferty CCTV. Obojętnie, czy szukasz systemu CCTV do małego punktu usługowego, mieszkania lub domu, jesteś Instalatorem, Integratorem, Projektantem systemów CCTV czy też Reprezentantem specjalistycznego sektora rynku, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.