google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.02.2018
  1 USD
  3.3911
  -0.0098
  1 EUR
  4.1738
  -0.0073
  1 CHF
  3.6302
  0.005
  1 GBP
  4.7365
  0.0132
  1 RUB
  0.0601
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  AutoID Polska S.A.
  AutoID Polska S.A.

  AutoID Polska S.A.


  Jak dotychczas, niezależnie od implementowanych technologii, najsłabszym ogniwem każdego systemu bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. Sfera zaufania pomiędzy ludźmi, wzmocniona instytucja kontroli i analityczna rekrutacja nie wystarcza...

  f

  Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatycznej identyfikacji. Możecie Państwo liczyć na zajęcie się przez nas określonym problemem od jego analizy poprzez zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań, zaproponowanie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, po wdrożenie i serwis.

  Dobrze znamy potrzeby rynku i rozumiemy kierunki jego rozwoju. U nas możecie Państwo być pewni, że przedstawimy nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki.

  W swojej ofercie dystrybucyjnej posiadamy unikalne rozwiązania, które dzięki rozbudowanej sieci partnerów handlowych dostarczane są do tysięcy użytkowników na obszarze całej Polski. Z zaangażowaniem i zainteresowaniem podążamy najnowszymi trendami rozwoju automatycznej identyfikacji i technologii powiązanych.

  Jesteśmy między innymi Partnerem Krajowym (Country Partner) rozwiązań wiodącego na świecie producenta aplikacji OCR FineReader - ABBYY, generalnym dystrybutorem czytników biometrycznych Virdi, dystrybutorem systemów do szyfrowania połączeń telefonicznych - Secure Voice oraz systemów do zabezpieczeń dostępu do komputera - Authasas i innych.

  Naszym reselerom proponujemy stabilne warunki współpracy, oraz możliwość wykorzystania naszej wiedzy i doświadczeni. Jesteśmy dystrybutorem niszowym, aktywnie budującym sprzedaż poprzez odpowiedni marketing ale nade wszystko poprzez zapewnienie naszym partnerom odpowiedniego wsparcia technicznego. Wierzymy, że to właśnie techniczne kompetencje - obok sprawnej logistyki - przesądzają o sukcesie takiego modelu współpracy.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.