google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  AutoID Polska S.A.
  AutoID Polska S.A.

  AutoID Polska S.A.


  Nasza misja to dostarczanie rozwiązań opartych o automatyczną identyfikację przedmiotów, zdarzeń i osób, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych światowych technologii oraz własnych rozwiązań stworzonych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb.

  f

  Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatycznej identyfikacji. Możecie Państwo liczyć na zajęcie się przez nas określonym problemem od jego analizy poprzez zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań, zaproponowanie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, po wdrożenie i serwis.

  Dobrze znamy potrzeby rynku i rozumiemy kierunki jego rozwoju. U nas możecie Państwo być pewni, że przedstawimy nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki.

  W swojej ofercie dystrybucyjnej posiadamy unikalne rozwiązania, które dzięki rozbudowanej sieci partnerów handlowych dostarczane są do tysięcy użytkowników na obszarze całej Polski. Z zaangażowaniem i zainteresowaniem podążamy najnowszymi trendami rozwoju automatycznej identyfikacji i technologii powiązanych.

  Jesteśmy między innymi Partnerem Krajowym (Country Partner) rozwiązań wiodącego na świecie producenta aplikacji OCR FineReader - ABBYY, generalnym dystrybutorem czytników biometrycznych Virdi, dystrybutorem systemów do szyfrowania połączeń telefonicznych - Secure Voice oraz systemów do zabezpieczeń dostępu do komputera - Authasas i innych.

  Naszym reselerom proponujemy stabilne warunki współpracy, oraz możliwość wykorzystania naszej wiedzy i doświadczeni. Jesteśmy dystrybutorem niszowym, aktywnie budującym sprzedaż poprzez odpowiedni marketing ale nade wszystko poprzez zapewnienie naszym partnerom odpowiedniego wsparcia technicznego. Wierzymy, że to właśnie techniczne kompetencje - obok sprawnej logistyki - przesądzają o sukcesie takiego modelu współpracy.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.