google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems


  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  f

  Bosch pozwala tworzyć bezpieczniejszy świat.

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, wykrywania intruzów, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania. Dopełniają ją profesjonalne systemy nagłośnieniowo-konferencyjne do komunikacji głosowej, dźwiękowej i odtwarzania muzyki.

  Nasze marki

  Bosch Security and Safety Systems obejmuje kilka różnych marek, które są dostosowane do wymagań indywidualnych rynków i których produkty i usługi również mają poprawiać jakość życia. Oto te marki:

  Dynacord    |    Electro-Voice    |    RTS    |    Telex  


  Marki partnerskie

  ​Firma Bosch została jedynym partnerem sprzedaży i marketingu Sony Video Security na wszystkich rynkach z wyjątkiem Japonii. Oprócz tego Bosch i Sony współpracują w zakresie technologicznego rozwoju rozwiązań dozoru wizyjnego.


  Branże

  Bosch oferuje szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań zabezpieczeń dla wszystkich gałęzi przemysłu. W zależności od konkretnych potrzeb bezpieczeństwa Bosch dysponuje odpowiednim rozwiązaniem. Nasze rozległe doświadczenie sprawia, że jesteśmy niezawodnym partnerem teraz i na przyszłość.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.