google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.01.2019
  1 USD
  3.7747
  0.002
  1 EUR
  4.2867
  0.0005
  1 CHF
  3.7817
  -0.0022
  1 GBP
  4.9019
  0.0301
  1 RUB
  0.0570
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems


  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  O firmie Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. W roku 2013 około 281 000 pracowników Boscha wygenerowało obrót w wysokości 46,1 mld euro. Z początkiem roku 2013 wprowadzono podział na 4 działy przedsiębiorstwa: Techniki Motoryzacyjnej, Technologii Przemysłowej, Dóbr Użytkowych oraz Energetyki i Technicznego Wyposażenia Budynków.

  Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 360 spółek zależnych i regionalnych w ok. 50 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Rozwój, produkcja oraz sieć sprzedaży na całym świecie stanowi podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. W roku 2012 Bosch przeznaczył ok. 4,5 mld euro na badania i rozwój oraz zgłosił ponad 5 000 patentów na całym świecie. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne, a jednocześnie fascynujące rozwiązania, dzięki którym na całym świecie technologia jest „bliżej nas”.

  W Polsce Grupa Bosch jest reprezentowana przez 3 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. oraz Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego, w którym udział firmy Bosch wynosi 50 proc.

  Wizja

  Jako lider w dziedzinie technologii i usług, wykorzystujemy możliwości globalnego rozwoju do budowania silnej i znaczącej przewagi konkurencyjnej. Naszym celem jest polepszanie jakości życia dzięki innowacyjnym, korzystnym rozwiązaniom. Skupiamy nasze działania zarówno na branży motoryzacyjnej i przemysłowej, jak i na produktach oraz usługach służących zarówno do użytku codziennego jak i profesjonalnego.
  We wszystkim, co robimy, zabiegamy o trwały sukces ekonomiczny i wiodącą pozycję na rynku. Samodzielność biznesowa i niezależność finansowa pozwalają na kierowanie się w naszych działaniach perspektywą długofalową. Postępując zgodnie z ideami założyciela naszego przedsiębiorstwa, czujemy się w szczególny sposób odpowiedzialni za społeczeństwo i środowisko – we wszystkich obszarach działalności.
  Klientów przekonujemy innowacyjnością, gospodarnością, niezawodnością i jakością. Nasza struktura, procesy i mechanizmy zarządzania są optymalnie dostosowane do wymogów każdego rodzaju działalności. Działamy według jednolitych zasad na całym świecie. Jesteśmy zdeterminowani, by wspólnie osiągać założone cele. Naszych pracowników na całym świecie łączy wyjątkowa więź codziennego realizowania wartości Boscha. Różnorodność kulturowa jest dla nas źródłem dodatkowej energii. Zadania są dla nas wyzwaniem, a zaangażowanie w pracę sprawia nam radość. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do Grupy Bosch.

  Misja

  BeQIK
  Q (niem. Qualität) - Jakość to nasze najwyższe dobro
  I (niem. Innovation) - Innowacyjność zapewnia nam przyszłość
  K (niem. Kundenorientierung) - Nastawienie na klienta mobilizuje zarówno klientów, jak i pracowników

  BeBetter
  Naszym celem jest stałe udoskonalanie
  Pragniemy być lepsi od konkurencji

  BeBosch
  Na całym świecie oferujemy usługi najwyższej jakości
  Dotrzymujemy słowa
  Zysk gwarantuje nasz rozwój

  Tworząc naszą przyszłość, kierujemy się misją BeQIK. Zawiera ona główne założenia naszego działania, których celem jest ciągłe ulepszanie procesów wewnętrznych, a odzwierciedleniem zmian zachodzących w Boschu jest CIP (ang. Continuous Improvement Process). BeQIK symbolizuje nasze szybkie działanie, wysoką jakość (Q), innowacyjność (I) i nastawienie na klienta (K). Dzięki temu będziemy mogli także w przyszłości wypracować odpowiednie obroty, które zapewnią nam wzrost i sukces ekonomiczny, a tym samym długotrwałe istnienie naszego przedsiębiorstwa.

  Wartości

  Wartości Boscha są fundamentem, na którym opierają się nasze dotychczasowe sukcesy i na którym będziemy budować przyszłość. Kierują one naszym działaniem, podpowiadają, co jest dla nas ważne i do czego się zobowiązujemy.

  Zorientowanie na rozwój i zyski

  Aby dynamicznie rozwijać nasze przedsiębiorstwo oraz zapewnić trwałość jego sukcesu, aktywnie przyczyniamy się do zmian rynkowych i technologicznych i dzięki temu możemy zawsze oferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania, a naszym pracownikom atrakcyjne miejsca pracy. W działaniu i procesach decyzyjnych jesteśmy zorientowani na osiąganie zamierzonych wyników, które zapewniają nam wzrost i fi nansową niezależność. Z naszej dywidendy Fundacja im. Roberta Boscha finansuje swoje projekty związane z działalnością publiczną.

  Odpowiedzialność

  Mamy świadomość, że nasza działalność musi pozostawać w zgodzie z interesem społecznym. Nasze produkty i usługi służą przede wszystkim bezpieczeństwu ludzi, oszczędnemu obchodzeniu się z zasobami naturalnymi oraz zapewnieniu czystości środowiska naturalnego.

  Inicjatywa i konsekwencja

  Wykazujemy się inicjatywą w działaniu, odpowiedzialnością i konsekwencją w dążeniu do celu.

  Otwartość i zaufanie

  W porę informujemy naszych pracowników, partnerów handlowych i udziałowców o ważnych procesach dokonujących się w przedsiębiorstwie i tworzymy tym samym platformę zaufania, na której opiera się nasza współpraca.

  Postępowanie fair

  Wzajemną uczciwość we współpracy między sobą oraz z naszymi partnerami handlowymi traktujemy jako warunek naszego sukcesu.

  Rzetelność, wiarygodność i przestrzeganie prawa

  Obiecujemy tylko to, czego możemy dotrzymać, a nasze obietnice traktujemy jako wiążące. Dbamy przy tym o przestrzeganie obowiązującego prawa i ustawowych przepisów.

  Różnorodność kulturowa

  Mamy świadomość naszych regionalnych i kulturowych korzeni, a różnorodność wynikającą z tego traktujemy jako dodatkową korzyść, a zarazem warunek naszych sukcesów na całym świecie.

  Kluczowe kompetencje

  W ciągu ponad stu lat działalności nasze przedsiębiorstwo wypracowało jedyny w swoim rodzaju pakiet kluczowych kompetencji, które zwiększają naszą konkurencyjność. Te kluczowe kompetencje są również bazą dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

  Planowanie długoterminowe

  Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w odpowiednio wczesnym rozpoznawaniu trendów technicznych i ekonomicznych, w formułowaniu jasnych i przekonujących celów oraz w ich konsekwentnym realizowaniu. Działamy według logicznej strategii długoterminowej, zarówno jeśli chodzi o portfolio działów branżowych, jak i pozycję na światowych rynkach. Celem konsekwentnej polityki handlowej jest zapewnienie samodzielności w działaniu oraz niezależności finansowej.

  Innowacyjność

  Iskrą zapłonową i motorem naszego rozwoju jest chęć tworzenia przy pomocy własnych, innowacyjnych pomysłów nowych rozwiązań technicznych o wysokich wartościach użytkowych dla klientów. Możliwości ku temu stwarzamy poprzez wysokie kwalifi kacje i motywację naszych pracowników, jak również ścisłą współpracę z klientami wiodącymi na rynku pod względem technologicznym. Zawarta jest w tym również gotowość inwestowania poważnych środków we własne badania oraz projekty, które dopiero w dalszej perspektywie będą mogły odnieść spodziewany sukces rynkowy.

  Efektywność procesów

  Jako duże przedsiębiorstwo przemysłowe dysponujemy bogatym know-how w zakresie procesów na wszystkich szczeblach działalności, od projektu i produkcji aż po dystrybucję. Do naszych atutów należy także wewnętrzna motywacja i zdolność bezustannego doskonalenia (CIP), która pomaga nam zwiększyć efektywność w celu osiągnięcia maksymalnej ekonomiczności. W warunkach globalnej konkurencji łączymy zróżnicowanie naszych produktów z jednej strony z niskim kosztem produkcji przy zachowaniu porównywalnej jakości z drugiej.

  Zorientowanie na jakość i niezawodność

  Od momentu powstania nasze przedsiębiorstwo wypracowało sobie opinię producenta dostarczającego niezawodne produkty i usługi najwyższej jakości. Stwierdzenie Roberta Boscha: „Jakość to nasze najwyższe dobro” wciąż wyznacza kierunek polityki handlowej firmy. Z kolei realizacja tej polityki przyczynia się do utwierdzenia pozytywnego wizerunku marki Bosch. Nasi klienci ufają, że jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymogi jakościowe, również w przypadku coraz bardziej zaawansowanych produktów i systemów. Zaufanie to opiera się na naszym potencjale wprowadzania wymaganych usprawnień.

  Obecność na światowych rynkach

  Przedsiębiorstwo ma swoje korzenie w Niemczech, ale niemal od samych początków było nastawione na ekspansję na rynkach międzynarodowych. W branżach, które reprezentujemy, trudno znaleźć producentów o tak globalnym zasięgu jak nasz. Centra badawczo-rozwojowe oraz fabryki Boscha, rozsiane po całym świecie, ściśle współpracują ze sobą. Bazując na nich jesteśmy w stanie wykorzystywać szanse, jakie oferują wszystkie aktualne i przyszłe regiony rozwojowe świata.

  Rozwój kadry

  Systematyczny rozwój naszego przedsiębiorstwa to także zasługa konsekwentnej polityki kadrowej, która gwarantuje, że nasi pracownicy będą optymalnie przygotowani do wymogów stawianych w przyszłości. Duży wkład ma tu nasz wewnętrzny system szkoleniowy. Aby pogłębiać know-how w tej dziedzinie, stawiamy także na wysoką kulturę przedsiębiorstwa. Pomaga nam ona w szczególny sposób zwiększyć zaangażowanie przy realizacji ważnych dla przedsiębiorstwa celów oraz z wielu narodowości i kultur tworzyć jednolitą tożsamość Boscha.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.