google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 12.12.2018
  1 USD
  3.7934
  0.0171
  1 EUR
  4.2993
  0.0011
  1 CHF
  3.8191
  -0.0075
  1 GBP
  4.7556
  -0.0091
  1 RUB
  0.0571
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Master S.C. Paweł Wójcik Grzegorz Wykurz
  Master S.C. Paweł Wójcik Grzegorz Wykurz

  Master S.C. Paweł Wójcik Grzegorz Wykurz


  Nasza firma od 21 lat zajmuje się projektowaniem, montażem, konserwacją systemów alarmowych, telewizji dozorowej, kontroli dostępu i systemami nagłośnienia. Wykonujemy również zabezpieczenia pojazdów – autoalarmy, immobilizery, blokady
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Nasza firma od 21 lat zajmuje się projektowaniem, montażem, konserwacją systemów alarmowych, telewizji dozorowej, kontroli dostępu i systemami nagłośnienia. Wykonujemy również zabezpieczenia pojazdów – autoalarmy, immobilizery, blokady skrzyni biegów, znakowanie i inne nietypowe zabezpieczenia.

  Wiedząc, jak istotą sprawą w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo mienia, wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zawsze gotowi służyć radą i doświadczeniem, gdyż naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i spokojnego snu, który jest tak istotny dla każdego z nas.

  Jesteśmy firmą, która ma ambicje bycia jak najlepszą dla swoich klientów. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, czego dowodem są nasze certyfikaty. Intensywnie wdrażamy wszelkie nowości z dziedziny zabezpieczeń i ochrony mienia.

  Doświadczone ekipy instalatorsko-konserwacyjne zapewniają profesjonalne wykonanie i obsługę systemów i urządzeń elektronicznych oraz nadzór nad instalacjami w obiektach.

  Master S.C. Paweł Wójcik Grzegorz Wykurz,  konserwacja systemów alarmowych, telewizja dozorowa, kontrola dostępu,

  Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W sytuacji ewentualnych problemów lub awarii do Państwa dyspozycji jest również nasz serwis 24h działający przez 365 dni w roku.

  Decydując się na współpracę z nami możecie państwo być pewni, że zyskacie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości, samochodu, itp...

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.