google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.06.2018
  1 USD
  3.6922
  0.0767
  1 EUR
  4.2802
  0.0045
  1 CHF
  3.7056
  0.0274
  1 GBP
  4.8998
  0.0402
  1 RUB
  0.0588
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  EBS Sp. z o.o.
  EBS Sp. z o.o.

  EBS Sp. z o.o.


  EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.
   
  System kontroli strażników w czasie rzeczywistym EBS Active Guard firmy EBS
   
  Centrala Alarmowa CPX200N firmy EBS
   
  Czytnik biometryczny linii papilarnych FPX10 firmy EBS
   

  EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

  Od 25 lat oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii GSM/GPRS oraz RFID.

  Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć dystrybucyjną na całym świecie, współpracujemy z największymi agencjami ochrony i centrami monitoringu (Juwentus, Impel, Konsalnet, Sercuritas, Solid, G4S, Niscayah, Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal (CWAT), proveiderami sieci GSM (Orange, Polkomtel, T-Mobile), dystrybutorami oraz integratorami (Sareme, Johnson Controls, Honeywell, Alpha System, CSS, Elvey).

  Mamy doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń M2M oraz OEM/ODM na całym świecie.

  Produkty EBS cechuje możliwość dostosowywania do potrzeb konkretnych klientów stąd też odbiorcami firmy są również liderzy wielu innych branż m.in. polskie i zagraniczne banki, Fortuna, Subaru, Toyota.

  Firma EBS jest niezależnym polskim producentem w branży systemów zabezpieczeń od 1989 roku, której doświadczenie i możliwości pozwalają na realizację projektów od fazy założeń technicznych do fazy finalnego produktu.

  Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje m.in. różne rodzaje transmiterów GSM, transmitery IP, produkty z zakresu autozabezpieczeń, systemy GPS, wiele modeli sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

  Oferta produktowa EBS jest stale rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Podstawową dewizą przedsiębiorstwa jest tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań oraz produkcja w systemie OEM i ODM - czyli wytwarzanie urządzeń lub podzespołów zgodnie z wymaganiami określonymi przez klientów.

  Innowacyjność wykorzystywanych w procesie projektowania i produkcji technologii oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska zapewniają najwyższą jakość wdrażanych produktów. Stała kontrola jakości i stosowanie komponentów o najwyższych parametrach pozwala na zachowanie pewnych i najwyższych norm jakości w zakresie projektowania, sprzedaży, integracji i serwisu urządzeń oraz systemów elektronicznych.

  Pełna mechanizacja linii produkcyjnych, a co za tym idzie wysoka wydajność, pozwala na utrzymanie atrakcyjnych cen. O jakości i konkurencyjności produktów EBS świadczy owocna współpraca z wieloma kontrahentami na rynkach Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii. Produktów EBS używają największe agencje ochrony i stacje monitoringu takie jak - Alert Securitas, Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal (CWAT), G4S, Impel, Juwentus, Konsalnet, Solid.

  Dotychczasowi i potencjalni klienci EBS mogą liczyć na fachową obsługę ze strony pracowników EBS. Działy handlowy, obsługi klienta, serwisu i wsparcia technicznego są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy gdyż rozpoznanie potrzeb Klienta jest podstawą działania firmy.

  Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów. Jesteśmy gotowi również zrealizować niemal każde zlecenie produkcyjne zgodnie z określonymi przez Państwa wymaganiami.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.