google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.01.2019
  1 USD
  3.7747
  0.002
  1 EUR
  4.2867
  0.0005
  1 CHF
  3.7817
  -0.0022
  1 GBP
  4.9019
  0.0301
  1 RUB
  0.0570
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  EBS Sp. z o.o.
  EBS Sp. z o.o.

  EBS Sp. z o.o.


  EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

  Sygnalizatory Zewnętrzne BM7000, Systemy zabezpieczeń dla bankowości, CALLISTO Bezprzewodowa centrala alarmowa, Sygnalizatory Wewnętrzne AS7016, transmiter LX20B

  EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

  Od 25 lat oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii GSM/GPRS oraz RFID.

  Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć dystrybucyjną na całym świecie, współpracujemy z największymi agencjami ochrony i centrami monitoringu (Juwentus, Impel, Konsalnet, Securitas, Solid, G4S, Niscayah, Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal (CWAT), proveiderami sieci GSM (Orange, Polkomtel, T-Mobile), dystrybutorami oraz integratorami (Sareme, Johnson Controls, Honeywell, Alpha System, CSS, Elvey).

  Mamy doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń M2M oraz OEM/ODM na całym świecie.

  Produkty EBS cechuje możliwość dostosowywania do potrzeb konkretnych klientów stąd też odbiorcami firmy są również liderzy wielu innych branż m.in. polskie i zagraniczne banki, Fortuna, Subaru, Toyota.

  Działalność firmy EBS

  Firma EBS jest niezależnym polskim producentem w branży systemów zabezpieczeń od 1989 roku, której doświadczenie i możliwości pozwalają na realizację projektów od fazy założeń technicznych do fazy finalnego produktu.

  Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje m.in. różne rodzaje transmiterów GSM, transmitery IP, produkty z zakresu autozabezpieczeń, systemy GPS, wiele modeli sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

  Oferta produktowa EBS jest stale rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Podstawową dewizą przedsiębiorstwa jest tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań oraz produkcja w systemie OEM i ODM - czyli wytwarzanie urządzeń lub podzespołów zgodnie z wymaganiami określonymi przez klientów.

  Innowacyjność wykorzystywanych w procesie projektowania i produkcji technologii oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska zapewniają najwyższą jakość wdrażanych produktów. Stała kontrola jakości i stosowanie komponentów o najwyższych parametrach pozwala na zachowanie pewnych i najwyższych norm jakości w zakresie projektowania, sprzedaży, integracji i serwisu urządzeń oraz systemów elektronicznych.

  Pełna mechanizacja linii produkcyjnych, a co za tym idzie wysoka wydajność, pozwala na utrzymanie atrakcyjnych cen. O jakości i konkurencyjności produktów EBS świadczy owocna współpraca z wieloma kontrahentami na rynkach Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii. Produktów EBS używają największe agencje ochrony i stacje monitoringu takie jak - Alert Securitas, Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal (CWAT), G4S, Impel, Juwentus, Konsalnet, Solid.

  Produkty EBS cechuje możliwość dostosowywania do potrzeb konkretnych klientów stąd też odbiorcami firmy są również liderzy wielu innych branż m.in. - Alpha System, Fortuna, Honeywell, Polkomtel, PTK Centertel, Subaru, Toyota.

  Dotychczasowi i potencjalni klienci EBS mogą liczyć na fachową obsługę ze strony pracowników EBS. Działy handlowy, obsługi klienta, serwisu i wsparcia technicznego są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy gdyż rozpoznanie potrzeb Klienta jest podstawą działania firmy.

  Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów. Jesteśmy gotowi również zrealizować niemal każde zlecenie produkcyjne zgodnie z określonymi przez Państwa wymaganiami.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.