google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  PHU Format Maciej Szutkiewicz
  PHU Format Maciej Szutkiewicz

  PHU Format Maciej Szutkiewicz


  P.H.U. Format – Podlaskie Centrum Systemów Zabezpieczeń i Automatyki Budowlanej specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy sprzętu do budowy elektronicznych systemów ochrony mienia, systemów łączności wewnętrznej i systemów nagłośnieniowych.

  Jako Podlaskie Centrum Systemów Zabezpieczeń i Automatyki Budowlanej jesteśmy wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań dla naszej branży.

  Firma Format

  Na rynku działamy jako firma FORMAT od 2002 roku, jednak nasze doświadczenie w branży sięga już ponad 20 lat - co sprawia, iż jesteśmy pewnym partnerem w każdego rodzaju inwestycjach.

  Naszą ofertę kierujemy do firm instalatorskich, hurtowni, sklepów oraz klientów indywidualnych.  Nasza firma działa na terenie województwa podlaskiego, ale nie tylko. Z naszą ofertą docieramy również: do województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Mamy również bezpośrednich re-dystrybutorów w: Olsztynie, Ostrołęce, Łomży i Suwałkach.

  Nasi pracownicy mają okazję zdobywać wiedzę u źródła, to czyni ich gwarantem rzetelnego doradztwa oraz profesjonalnej obsługi, począwszy od etapu projektowania po finalizację inwestycji. Dzięki dobrze wyuczonej wiedzy naszych pracowników możecie być Państwo spokojni o działanie i efektywność swojego systemu. Co warto podkreślić: NIE STOIMY W MIJESCU – wiedza naszej załogi jest systematycznie aktualizowana zgodnie ze zmieniającymi się trendami oraz rozwiązaniami systemowymi obowiązującymi na rynku.

  Satysfakcja Klienta jest dla nas bardzo ważna. Dbamy aby Nasi KLIENCI zostali fachowo obsłużeni, aby towar został dostarczony na czas i do miejsca, które zostało określone przez Klienta. Każde zapytanie uzyskuje pewną odpowiedź z naszej strony.

  Co więcej…

  Na naszym rynku pojawia się wiele firm, które oferują systemy zabezpieczeń. Jednak my DAJEMY w komplecie coś WIĘCEJ.

  Po pierwsze WSPARCIE NA ETAPIE PROJEKTOWANIA. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas precyzyjnie odpowiadać na zapytania ofertowe, które do nas napływają. 

  Co więcej, to MY zaoferujemy warunki rozliczenia inwestycji DOPASOWANE do możliwości naszego KLIENTA. Znamy RYNEK, co za tym idzie dobrze znamy panujące REALIA.

  Gwarantujemy WSPARCIE W KONTAKCIE Z KLIENTEM OSTATECZNYM:

  • Wypożyczymy Państwu sprzęt na potrzeby prezentacji. Każdy Klient chciałby zobaczyć system w który inwestuje. Takie rozwiązanie pozwoli przekonać Go o słuszności wyboru.
  • Dodatkowo opracujemy specjalnie dla Państwa prezentację multimedialną omawiającą wszystkie ważne cechy prezentowanego systemu wraz zastosowaniami.
  • Dodamy również potrzebne materiały informacyjne dedykowane Klientowi ostatecznemu.

  Tak więc, kontakt z Klientem Ostatecznym, dzięki naszej propozycji zyska na jakości i niewątpliwie taka forma prezentacji będzie Państwa dodatkową zaletą.

  Proponujemy Państwu ATRAKCYJNY SYSTEM RABATOWY: U nas lojalna współpraca MA BARDZO DUŻE ZNACZENIE. Klienci systematycznie z nami współpracujący mają dostęp do preferencyjnych zestawów i pakietów zakupowych oraz indywidualnie dopasowany system punktów rabatowych.

  Naszą przewagą jest BOGARA OFERTA proponowanych produktów. Proponujemy Państwu produkty najlepszych firm z branży, które cechują się najwyższą jakością. Dzięki dobrze opracowanej ofercie mamcie Państwo możliwość wyboru produktów z różnych przedziałów cenowych.

  Od lat jesteśmy BEZPOŚREDNIM DYSTRYBUTOREM firm takich jak: VANDERBILT, BOSCH, SIEMENS oraz SATEL.

  Jesteśmy również dystrybutorem takich marek jak HIKVISION czy BCS.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.