google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  E-SYSTEM Marcin Ficek
  E-SYSTEM Marcin Ficek

  E-SYSTEM Marcin Ficek


  Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

  Montersi.pl

  Od 2003 roku zajmujemy się elektronicznymi systemami zabezpieczeń oraz automatyką domową i radiokomunikacją.

  Nasi klienci cenią w nas to, że w odróżnieniu od wielu innych sprzedawców z innych firm, oprócz atrakcyjnych cen oferujemy Państwu zdobytą wiedzę techniczną i doświadczenie praktyczne.

  Dzięki temu, że bardzo dobrze znamy oferowane przez nas systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, automatyki do bram i radiokomunikacji, wiemy, jakie trudności mogą Państwo napotkać w montażu lub użytkowaniu tych urządzeń.

  Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, abyście mogli optymalnie wykorzystać najnowsze technologie w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich.

  nowa siedziba firmy E-System w Wolbromiu

  Co nas wyróżnia?

  • Zatrudniamy specjalistów, aby zaoferować Państwu doradztwo i pomoc techniczną na najwyższym poziomie.
  • Stale szkolimy personel, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.
  • Sami prowadzimy szkolenia techniczne, które bardzo cenią sobie instalatorzy systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.
  • Nasi handlowcy i technicy także montują systemy, aby poznać wszystkie aspekty praktyczne związane z instalacją i eksploatacją oferowanych urządzeń.
  • Bezpośrednio współpracujemy z producentami sprzętu, i przekazujemy im Państwa sugestie. W ten sposób aktywnie wpływamy na udoskonalenia produktów.
  • Nasi dostawcy cenią nas, jako stabilnego i uczciwego partnera. Dzięki temu jesteśmy także solidnym dostawcą usług i sprzętu dla Państwa.

  Wszystko w jednym miejscu

  Lubisz załatwić wszystko w jednym miejscu? To oszczędza czas i pieniądze. W naszym sklepie internetowym kupisz wszystko co niezbędne do prowadzenia działalności - od narzędzi, poprzez przewody i obudowy, aż po gotowe urządzenia i moduły. Nasza stała oferta zawiera:

  • Systemy alarmowe: centrale Satel, czujki, obudowy, przewody, itp.
  • Urządzenia do monitoringu wizyjnego: kamery, rejestratory, zasilacze, przewody, wtyczki i inne akcesoria
  • Automaty do bram: Nice, Came, Faac
  • Szlabany
  • Urządzenia kontroli dostępu: Roger, Satel Acco, Corral
  • Domofony i Videdomofony
  • Systemy nagłośnienia
  • Monitoring IP: BCS, Airlive, Geovision
  • Radiotelefony profesjonalne dla służb i agencji ochrony

  Nasi handlowcy i webmasterzy dodają codziennie nowe produkty do oferty, tak abyś zawsze znalazł odpowiedni sprzęt do Twojej instalacji!

  Bez przerwy pracujemy nad nowymi działami sprzedaży, rozszerzeniem asortymentu - po to abyś mógł zaoferować i sprzedać jeszcze więcej!

  Prawdziwe szkolenia warsztatowe

  Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie bardzo szybki, wręcz porażający. Nie możesz sobie pozwolić na to by technologia Cię wyprzedziła. Przecież Twoi klienci oczekują, że zastosujesz u nich najlepsze rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń. Dlatego dla Ciebie organizujemy szkolenia techniczne, na których poznasz najnowsze urządzenia i technologie. Bardzo ważne - u nas zdobędziesz wiedzę praktyczną. Na szkoleniach sprzęt o którym się uczysz masz w ręku!

  E-System, prowadzimy szkolenia z systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i automatyki do bram

  Zobacz jakie przygotowaliśmy aktualnie szkolenia warsztatowe z systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz automatyki bram. Tutaj także możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Na tej stronie zobaczysz także, jak duża jest nasza oferta i jak wiele pomocy możemy Ci zaoferować.

  Zapraszamy!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.