google

    alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

    Kursy walut 17.10.2017
    1 USD
    3.5964
    -0.004
    1 EUR
    4.2313
    -0.0136
    1 CHF
    3.6796
    -0.0118
    1 GBP
    4.7709
    -0.018
    1 RUB
    0.0627
    -0.0002
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Katalog firm
    • Dane kontaktowe

    E-SYSTEM Marcin Ficek
    E-SYSTEM Marcin Ficek

    E-SYSTEM Marcin Ficek


    Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.
    Adres:
    E-SYSTEM Marcin Ficek

    ul. Marszałka Piłsudskiego 68, 32-340 Wolbrom


    woj.: małopolskie, Polska

    Pozostałe dane:

    Tel.: 32 644 11 58


    Tel.: 32 644 29 22
    Tel.: 32 647 20 35
    Faks: wew.15
    E-mail: sklep@montersi.pl
    NIP: 637-199-39-03

    W Internecie:
    Obsługujemy w językach:
    polski angielski

    Skontaktuj się z działem:

    Biuro czynne: pn.-pt. 8:00-17:00


    INFOLINIA:


    Tel.: 801 000 744

    DZIAŁ HANDLOWY:


    E-mail: sklep@montersi.pl

    Tomasz Tarnówka


    Faks: wew. 19
    E-mail: tomasz.tarnowka@montersi.pl

    Maciej Stanek


    Faks: wew. 31
    E-mail: maciej.stanek@montersi.pl

    Michał Puto


    Faks: wew. 32
    E-mail: michal.puto@montersi.pl

    Tobiasz Kocot


    Faks: wew. 17
    E-mail: tobiasz.kocot@montersi.pl

    Łukasz Sikora


    Faks: wew. 25
    E-mail: lukasz.sikora@montersi.pl

    Jakub Leś


    Faks: wew. 37
    E-mail: jakub.les@montersi.pl

    Sylwester Barczyk


    Faks: wew. 12
    E-mail: sylwester.barczyk@montersi.pl

    WSPÓŁPRACA Z INTALATORAMI::


    Magdalena Barczyk


    Faks: wew. 27
    E-mail: magdalena.barczyk@montersi.pl

    SERWIS I POMOC TECHNICZNA:


    E-mail: serwis@montersi.pl

    Tomasz Duży


    Faks: wew. 14
    E-mail: tomasz.duzy@montersi.pl

    Kamil Klich


    Faks: wew. 35
    E-mail: kamil.klich@montersi.pl

    Dariusz Bembenek


    Faks: wew. 24
    E-mail: dariusz.bembenek@montersi.pl

    Daniel Gajos


    Faks: wew. 20
    E-mail: daniel.gajos@montersi.pl

    MAGAZYN:


    E-mail: spedycja@montersi.pl

    Adam Domagała


    Faks: wew. 13
    E-mail: adam.domagala@montersi.pl

    KSIĘGOWOŚĆ:


    E-mail: ksiegowosc@montersi.pl

    Jolanta Roś


    Faks: wew. 26
    E-mail: jolanta.ros@montersi.pl
    Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi alarmy.org!Dziękujemy!
    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.