google

    alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

    Kursy walut 18.10.2019
    1 USD
    3.8503
    -0.0135
    1 EUR
    4.2844
    -0.0005
    1 CHF
    3.8969
    0.0067
    1 GBP
    4.9671
    0.0215
    1 RUB
    0.0602
    -0.0002
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Katalog firm
    • Dane kontaktowe

    E-SYSTEM Marcin Ficek
    E-SYSTEM Marcin Ficek

    E-SYSTEM Marcin Ficek


    Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.
    Adres:
    E-SYSTEM Marcin Ficek

    ul. Czarnoleska 10, 32-340 Zabagnie k/Wolbromia


    woj.: małopolskie, Polska

    Pozostałe dane:

    Tel.: 32 644 11 50


    Tel.: 32 644 29 22
    Tel.: 32 647 20 35
    Faks: wew. 15
    E-mail: sklep@montersi.pl
    NIP: 637-199-39-03

    W Internecie:
    Obsługujemy w językach:
    polski angielski

    Skontaktuj się z działem:

    DZIAŁ HANDLOWY:


    E-mail: sklep@montersi.pl

    Tomasz Tarnówka


    Tel.: wew. 819
    E-mail: tomasz.tarnowka@montersi.pl

    Maciej Stanek


    Tel.: wew. 831
    E-mail: maciej.stanek@montersi.pl

    Michał Puto


    Tel.: wew. 832
    E-mail: michal.puto@montersi.pl

    Tobiasz Kocot


    Tel.: wew. 817
    E-mail: tobiasz.kocot@montersi.pl

    Łukasz Sikora


    Tel.: wew. 825
    E-mail: lukasz.sikora@montersi.pl

    Jakub Leś


    Tel.: wew. 837
    E-mail: jakub.les@montersi.pl

    Rafał Bińczyk


    Tel.: wew. 829
    E-mail: rafal.binczyk@montersi.pl

    Sylwester Barczyk


    Tel.: wew. 812
    E-mail: sylwester.barczyk@montersi.pl

    WSPÓŁPRACA Z INSTALATORAMI: Magdalena Barczyk


    Tel.: wew. 827
    E-mail: magdalena.barczyk@montersi.pl

    WSPÓŁPRACA Z INSTALATORAMI: Gabriela Grzanka


    Tel.: wew. 827
    E-mail: gabriela.grzanka@montersi.pl

    SERWIS I POMOC TECHNICZNA:


    E-mail: serwis@montersi.pl

    Tomasz Duży


    Tel.: wew. 814
    E-mail: tomasz.duzy@montersi.pl

    Łukasz Szymonek


    Tel.: wew. 818
    E-mail: lukasz.szymonek@montersi.pl

    Kamil Knap


    Tel.: wew. 843
    E-mail: kamil.knap@montersi.pl

    Kamil Klich


    Tel.: wew. 835
    E-mail: kamil.klich@montersi.pl

    Dariusz Bembenek


    Tel.: wew. 824
    E-mail: dariusz.bembenek@montersi.pl

    Daniel Gajos


    Tel.: wew. 820
    E-mail: daniel.gajos@montersi.pl

    MAGAZYN:


    E-mail: magazyn@montersi.pl

    Adam Domagała


    Tel.: wew. 813
    E-mail: adam.domagala@montersi.pl

    KSIĘGOWOŚĆ:


    E-mail: ksiegowosc@montersi.pl

    Marlena Tarnówka


    Tel.: wew. 828
    E-mail: marlena.tarnowka@montersi.pl

    Jolanta Roś-Psica


    Tel.: wew. 26
    E-mail: jolanta.ros@montersi.pl
    Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi alarmy.org!Dziękujemy!
    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.