google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Euroalarm sp.j.
  Euroalarm sp.j.

  Euroalarm sp.j.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Siedziba firmy EuroalarmFirma I.T.O.M. Euroalarm swoją działalność zapoczątkowała w 1992 r. W pierwszym okresie świadczyła usługi instalatorskie. Początki dystrybucji elektronicznych systemów ochrony mienia można przypisać w głównej mierze, nawiązaniu współpracy z firmą Alarmcom Bielski, a w następnej kolejności z firmą Satel i Crow.

  Pierwszymi markami wprowadzonymi do oferty z zakresu CCTV były produkty Ernitec, Mintron i Panasonic. Obecnie nasza firma poza dystrybucją systemów CCTV, SAP,DSO, SSWiN i KD prowadzi działalność szkoleniowo – dydaktyczną.

  Firma Euroalarm nadal pozostaje w bardzo dobrych relacjach z partnerami z początków swej działalności, w szczególności z naszym krajowym producentem firmą Satel i Siemens (który wykupił struktury firmy Alarmcom). Ponadto polecamy rozwiązania światowych liderów, których jesteśmy bezpośrednim importerem na rynek Polski, w tym Vanderbilt (USA), JVC (Japonia), Arecont Vision (USA), RSI Videofied (Francja).

  Obecnie zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze oraz dostawie dla integratorów systemów niskoprądowych. Współpracujemy także z Agencjami Ochrony w zakresie wdrażania najnowszych rozwiązań w zakresie bezprzewodowych systemów alarmowych z videoweryfikacją.

  Firma Euroalarm cyklicznie bierze udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich SECUREX a jej produkt w 2016 r zdobył Złoty Medal. Stały rozwój firmy zastał doceniony także przez Puls Biznesu gdy firma otrzymała tytuł Gazela Biznesu 2012.

  Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych biur handlowych. Zaproponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.