google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.04.2018
  1 USD
  3.4548
  0.0147
  1 EUR
  4.2159
  0.0179
  1 CHF
  3.5193
  0.0035
  1 GBP
  4.8218
  0.0216
  1 RUB
  0.0560
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  PROFIRE Sp. z o.o.
  PROFIRE Sp. z o.o.

  PROFIRE Sp. z o.o.


  Świadczymy usługi obejmujące doradztwo, projektowanie, dostawę urządzeń, wykonawstwo i konserwację systemów zabezpieczenia technicznego oraz instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  j

  Dostawa urządzeń

  Instalacje teletechniczne Instalacje elektryczne
     
  • Systemy telewizji przemysłowej
  • Instalacje elektryczne średniego i niskiego napięcia
  • Testy szczelności pomieszczeń
  • Instalacje oświetleniowe, wyrównawcze i uziemiające
  • Zasysający system wczesnej detekcji dymu
  • Instalacje agregatów prądotwórczych
  • Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
   
  • Systemy kontroli dostępu
   
  • Stałe Urządzenia Gaśnicze: FM200, Novec 1230, HFC227ea,
   
  gaszenie gazem Inergen  
  • Systemy sygnalizacji pożaru
   
  • Systemy oddymiania grawitacyjnego
   
  • Systemy sygnalizacji włamania i napadu  

  Projektowanie

  Zespół naszych najlepszych specjalistów zapewnia kompleksową oraz profesjonalną obsługę w zakresie projektowania systemów przeciwpożarowych obejmującą doradztwo, projektowanie i dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb Klienta.  Podczas przygotowywania projektu nasi projektanci korzystają ze specjalistycznej wiedzy technicznej, najnowocześniejszych technologii oraz bogatego doświadczenia zdobytego podczas realizacji różnych projektów. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez nasz zespół wpływa na wysoką jakość świadczonych usług, odpowiadającą najwyższym standardom realizowanych przez nas projektów.

  Montaż

  Dysponujemy własną ekipą wykonawczą. W swoich szeregach mamy najlepszych elektromonterów posiadających wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie.  Nasi pracownicy nieustannie podnoszą kwalifikacje, co pozwala na podejmowanie zadań trudnych pod względem technicznym oraz zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Wykonane prace, na każdym etapie montażu,  podlegają kontroli kierowników oraz nadzoru technicznego. Brygady montażowe wyposażone są w specjalistyczny sprzęt.

  Serwis, przeglądy, konserwacje i pomiary systemów zabezpieczeń technicznych

  Wszystkie urządzenia i instalacje mogą ulegać uszkodzeniom w trakcie eksploatacji. Również parametry pracy mogą z różnych powodów ulegać zmianie. Instalacje elektryczne, podobnie jak każdy wyrób, muszą być zaprojektowane, wykonane, sprawdzone i przekazane do użytku. Integralną częścią tego procesu są pomiary i przeglądy kontrolne. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłową pracę systemu w dłuższym okresie czasu. Obecnie są one wymagane na mocy przepisów prawnych, ale jest to też ważne ze względu na bezpieczeństwo użytkowników i poprawne działanie urządzeń elektrycznych. Niesprawna instalacja elektryczna stanowi bardzo duże zagrożenie zarówno dla życia, jak i bezpieczeństwa pracy urządzeń oraz stanowi poważne zagrożenie pożarowe. Niewłaściwe zasilanie podłączonych urządzeń może grozić ich uszkodzeniem lub powodować wadliwe działanie. Poprawnie wykonane pomiary kontrolne oraz okresowe przeglądy pozwalają wyeliminować te zjawiska do minimum. Dzięki nowoczesnym urządzeniom można ją w prosty sposób przetestować i zapobiec kosztownym awariom.

  Nawiązanie współpracy z Klientem nie kończy się w momencie oddania do użytku gotowego systemu. Zrealizowany projekt musi podlegać okresowym przeglądom i konserwacjom. Duże znaczenie ma pełen serwis, zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny oraz dobrze zorganizowana komórka techniczna. Dzięki temu jest też możliwość stałych konsultacji i organizacji szkoleń dla użytkowników. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub nieprawidłowego zachowania się danego urządzenia natychmiastowej pomocy i wsparcia udzieli wykwalifikowany personel techniczny. Na życzenie Klienta można wykonać pomiary i inwentaryzacje posiadanych przez niego zasobów instalacji oraz urządzeń.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.