google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.03.2018
  1 USD
  3.4264
  -0.028
  1 EUR
  4.2261
  -0.0155
  1 CHF
  3.6133
  -0.0072
  1 GBP
  4.8445
  -0.0119
  1 RUB
  0.0602
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Hikvision Polska
  Hikvision Polska

  Hikvision Polska


  HIKVISION to międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Siedziba firmy HIKVISIONHIKVISION (Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd.) - to międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, którego główna siedziba znajduje się w Hangzhou, Chiny. Oddziały firmy zlokalizowane są na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Holandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Australii, Dubaju, Brazylii czy RPA. W czerwcu 2014 roku utworzono również oddział w Warszawie, Polska.

  Firma HIKVISION została założona w listopadzie 2001 i bardzo szybko przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo. Od początku działalności firma zajmuje się dostarczaniem produktów na rynek produktów związanych z monitoringiem wizyjnym.

  W ofercie firmy znajdują się m.in. rejestratory analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery wideo oraz szeroka gama kamer stacjonarnych i obrotowych.

  Sprzedaż produktów odbywa się w ponad 100 krajach, gdzie wykorzystuje się je do zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów. Według rankingu Security’50 HIKVISION znajduje się w pierwszej trójce liderów działających w branży zabezpieczeń.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.