google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.07.2018
  1 USD
  3.6957
  -0.0213
  1 EUR
  4.3262
  -0.0013
  1 CHF
  3.7271
  0.0072
  1 GBP
  4.8500
  0.0124
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Agencja SOMA sp.j.
  Agencja SOMA sp.j.

  Agencja SOMA sp.j.


  Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Agencja SOMA specjalizuje się we wspieraniu rozwoju firm, łączeniu polskich i międzynarodowych partnerów oraz wzmacnianiu wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych. Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.

  W trakcie prawie 20-letniej działalności firma zorganizowała 23 edycje Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO oraz 13 edycji Targi Sprzętu Elektrycznego, Energetyki i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA. W obydwu tych wydarzeniach w 2015 roku wzięło udział ponad 400 wystawców z kraju i z zagranicy i ponad 17.000 odwiedzających. Z naszą pomocą zostało nawiązanych tysiące cennych kontaktów, podpisano wiele znaczących umów i zawiązano szereg partnerstw i inicjatyw biznesowych.

  Ważnym elementem Targów są szkolenia, warsztaty, seminaria i konferencje przeznaczone dla architektów, projektantów wnętrz, projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalatorów, inwestorów, deweloperów, przedstawicieli samorządów lokalnych, zarządców dróg, zarządców nieruchomości, inspektorów nadzoru, przedstawicieli zakładów energetycznych oraz wyższej kadry inżynierskiej w zakładach przemysłowych. Uczestnicy spotkań mają możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z ofertą wystawców, prezentowaną na stoiskach targowych.

  Agencja SOMA organizuje także konferencje przeznaczone dla architektów, projektantów wnętrz – IDEALNY DOM i WNĘTRZE organizowane od 2011 roku w całej Polsce, skupiające każdorazowo 150 branżystów zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w wyposażeniu wnętrz.

  Istotnym celem działalności Agencji SOMA jest wspieranie wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami polskiego i zagranicznego biznesu, a także promocja polskiego eksportu, wynikająca z wieloletniego doświadczenia, dobrej znajomości rynku, zasad międzynarodowego marketingu oraz ścisłej współpracy z rządowymi i samorządowymi organami wspierającymi przedsiębiorców w Polsce i za granicą. Agencja SOMA to dobry i sprawdzony partner przy budowaniu, a następnie realizacji strategii rozwoju firmy w oparciu o rozwój eksportu.

  Agencja SOMA to firma etyczna, zbudowana na zasadach uczciwego i odpowiedzialnego biznesu.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.