google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2018
  1 USD
  3.7163
  0.0132
  1 EUR
  4.3155
  0.0119
  1 CHF
  3.7121
  0.018
  1 GBP
  4.8348
  0.0072
  1 RUB
  0.0586
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.


  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Firma Axis jest światowym liderem rynku sieciowych systemów wizyjnych. W 1996 r. wynaleźliśmy pierwszą na świecie kamerę sieciową i od tego czasu stale wprowadzamy innowacje w dziedzinie nadzoru wizyjnego, zwiększając bezpieczeństwo milionów osób na całym świecie i odpowiadając na coraz silniejszą potrzebę tworzenia bardziej inteligentnego, bezpieczniejszego świata.

  Przy pomocy 80 000 partnerów działających w 179 krajach stworzyliśmy szereg przełomowych produktów i zanotowaliśmy wiele pionierskich osiągnięć. Dążenie do innowacji wciąż pozostaje w nas silne.
  Nasze produkty na świecie

  Produkty Axis z zakresu sieciowych systemów wizyjnych są instalowane w miejscach i obszarach publicznych, takich jak punkty sprzedaży detalicznej, lotniska, pociągi, autostrady, uczelnie, więzienia, kasyna i banki.

  Globalna firma obecna na lokalnych rynkach

  Axis jest szwedzką firmą, która działa na całym świecie za pośrednictwem własnych biur, przedstawicieli i rozwiniętej współpracy z partnerami.

  Lider rynku

  Firma Axis utrzymała pozycję wyraźnego lidera rynku w kategorii kamer sieciowych oraz kamer do nadzoru. Firma Axis zdobyła również pozycję lidera rynku w kategorii wideoenkoderów, dzięki czemu wzmocniła swoją pozycję na rynku kamer do nadzoru.

  Nasza oferta

  Axis to pierwsza firma na świecie, która wprowadziła na rynek kamerę sieciową (w 1996 roku), zapoczątkowując przejście z technologii analogowej na cyfrową. Większość sprzedaży Axis przypada na produkty do nadzoru wizyjnego, czyli kamery sieciowe i wideoenkodery oraz przeznaczone do nich akcesoria i oprogramowanie.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.