google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 07.12.2018
  1 USD
  3.7694
  -0.015
  1 EUR
  4.2845
  -0.0074
  1 CHF
  3.7924
  -0.0031
  1 GBP
  4.8084
  -0.0137
  1 RUB
  0.0563
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o
  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o

  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o


  Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video
  Centrale sterujące dla instalacji gaśniczych Schrack Seconet Czujki wielosensorowe z rodziny CUBUS Schrack Seconet Ręczne ostrzegacze pożarowe Schrack Seconet Aplikacje IP Schrack Seconet Syreny i lampy migające Schrack Seconet    

  Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie

  Firma posiada spółki córki w Polsce, Szwecji i na Węgrzech oraz przedstawicielstwa w Rumunii, Rosji, Słowacji, Czechach i Turcji. W pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej produkty Schrack Seconet dystrybuowane są poprzez szeroką sieć partnerów lokalnych.

  Początki firmy datuje się na okres wielkiej rewolucji przemysłowej XIX wieku, kiedy to na terenie dzisiejszej Austrii i Niemiec powstawały pierwsze zakłady produkujące urządzenia elektrotechniczne, stanowiąc tym samym podwaliny dzisiejszych koncernów zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Nazwa firmy wywodzi się od pomysłodawcy, przedsiębiorcy i naukowca – Eduarda Schracka, który zapoczątkował badania i konstruował pierwsze urządzenia radiotechniczne będące pierwowzorami dzisiejszych systemów sygnalizacji pożarowej. Zakrojona na szeroką skalę produkcja prowadzona przez doktora Schracka w pierwszych latach XX wieku, po przerwie wywołanej zniszczeniami II Wojny Światowej, kontynuowana jest aż do dnia dzisiejszego. Już w latach 70. firma stworzyła jedną z pierwszych na świecie sterowanych mikroprocesorowo central sygnalizacji pożarowej, a w roku 1997 przystąpiła do jednego z największych koncernów w branży zabezpieczeń – Securitas AG, stanowiącego dziś jedną z najważniejszych platform rozwoju branży bezpieczeństwa.

  W 1998 roku powstała Schrack Seconet Polska Sp. z o.o., zastępując działające od połowy lat 80. na rynku polskim przedstawicielstwo firmy austriackiej i tym samym stając się jedynym bezpośrednim reprezentantem producenta w naszym kraju.

  Schrack Seconet w Polsce

  Na przestrzeni prawie trzydziestu lat działalności w Polsce firma wyposażyła ponad 5000 obiektów w całą gamę systemów ochrony przeciwpożarowej. Schrack Seconet jako pierwsze europejskie przedsiębiorstwo w branży otrzymało certyfikat jakości ISO 9001 we wszystkich dziedzinach swojej działalności.

  Jakość tę, jak i najwyższy poziom satysfakcji dla użytkowników systemów w Polsce, gwarantuje najlepiej rozwinięta w kraju sieć Autoryzowanych Partnerów, do której należą najlepsze firmy w branży, mogące pochwalić się szerokim doświadczeniem oraz doskonałym przygotowaniem do świadczenia usług naszym klientom. Kwalifikacje potwierdzane są odpowiednimi certyfikatami uzyskanymi po odbyciu szeregu szkoleń zarówno w Polsce, jak i w naszym centrum szkoleniowym w Wiedniu. Najwyższą wartością dla Schrack Seconet jest jakość świadczonych usług w połączeniu z najlepszą wartością użytkową i niezawodnością produktów.

  Technologicznie najwyższa jakość z Austrii

  W szwajcarskiej grupie Securitas o jak najlepszy postęp rozwoju technicznego w danej branży dbają trzy ogólnokrajowe centra kompetencji. Schrack Seconet jest odpowiedzialna za rozwój systemów sygnalizacji pożarowej, przyzywowych i komunikacji. Dzięki temu austriacki know-how jest włączany w międzynarodową współpracę i przyczynia się do zabezpieczenia urządzeń na całym świecie.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.