google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.03.2018
  1 USD
  3.4341
  0.0127
  1 EUR
  4.2176
  0.0014
  1 CHF
  3.6009
  -0.0019
  1 GBP
  4.7982
  0.0204
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o
  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o

  SCHRACK SECONET Polska Sp. z o.o


  Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video
  Centrale sterujące dla instalacji gaśniczych Schrack Seconet Czujki wielosensorowe z rodziny CUBUS Schrack Seconet Ręczne ostrzegacze pożarowe Schrack Seconet Aplikacje IP Schrack Seconet Syreny i lampy migające Schrack Seconet    

  Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie

  Firma posiada spółki-córki w Polsce, Szwecji i na Węgrzech oraz przedstawicielstwa w Rumunii, Rosji, Słowacji, Czechach i Turcji. W pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej dostępna jest szeroka sieć partnerów lokalnych.

  Początki firmy datuje się na okres wielkiej rewolucji przemysłowej XIX wieku, kiedy to na terenie dzisiejszej Austrii i Niemiec powstawały pierwsze zakłady produkujące urządzenia elektrotechniczne, stanowiąc podwaliny dzisiejszych koncernów nie tylko w Europie, ale Stanach Zjednoczonych, czy Japonii. Nazwa firmy wywodzi się od pomysłodawcy, przedsiębiorcy i naukowca, który zapoczątkował badania i konstruował pierwsze urządzenia radiotechniczne, stanowiące pierwowzory naszych dzisiejszych systemów sygnalizacji pożarowej. Już pierwsze lata XX wieku, to rozwój zakrojonej na szeroką skalę produkcji prowadzonej przez Radiolaboratorium doktora Eduarda Schracka, która po przerwie wywołanej zniszczeniami II Wojny Światowej kontynuowana jest aż do dnia dzisiejszego. Sięgając do najważniejszych dat w rozwoju firmy na przestrzeni dziejów, należy koniecznie wspomnieć: lata siedemdziesiąte, kiedy to stworzyliśmy jedną z pierwszych na świecie, sterowanych mikroprocesorowo central sygnalizacji pożarowej; rok 1997, kiedy przystąpiliśmy do jednego z największych koncernów z branży zabezpieczeń Securitas AG, stanowiącego dziś jedną z najważniejszych platform rozwoju branży bezpieczeństwa w ogóle; rok 1998, w którym powstała Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. zastępując działające od połowy lat 80'tych na rynku polskim przedstawicielstwo firmy austriackiej i tym samym stając się od tej pory jedynym, bezpośrednim reprezentantem producenta w naszym kraju.

  Schrack Seconet w Polsce

  Na przestrzeni ponad dwudziestu lat działalności Schrack Seconet w Polsce, na naszej liście referencyjnej pojawiło się ponad 4000 obiektów, które zostały wyposażone w całą gamę systemów ochrony ppoż. Warto zauważyć, że Schrack Seconet jako pierwsze europejskie przedsiębiorstwo w branży, otrzymało certyfikat jakości ISO 9001 we wszystkich dziedzinach swojej działalności.

  Jakość tę, jak i najwyższy poziom satysfakcji dla użytkowników naszych systemów w Polsce, gwarantuje nam najlepiej w kraju rozwinięta sieć Autoryzowanych Przedstawicieli. Firmy te należą do najlepszych w branży, posiadają szerokie doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie do świadczenia usług na rzecz naszych klientów, poparte odpowiednimi certyfikatami uzyskanymi po odbyciu szeregu szkoleń zarówno w Polsce, jak i w naszym centrum szkoleniowym w Wiedniu. Najwyższą wartością dla Schrack Seconet jest jakość świadczonych przez nas usług, w połączeniu z najlepszą wartością użytkową i niezawodnością naszych produktów.

  Technologicznie najwyższa jakość z Austrii

  W szwajcarskiej grupie Securitas trzy ogólnokrajowe centra kompetencji dbają o jak najlepszy postęp rozwoju technicznego w danej branży, przy czym firma Schrack Seconet jest odpowiedzialna za rozwój systemów sygnalizacji pożarowej, przyzywowych i komunikacji oraz rozliczeniowych. Dzięki temu austriacki Know-How zostaje włączony w międzynarodową współpracę i przyczynia się do zabezpieczenia urządzeń na całym świecie.

  Schrack Seconet oferuje szyte na miarę, efektywne kompleksowe rozwiązania, które są opracowywane i wdrażane według indywidualnych życzeń i wymagań każdego klienta.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.