google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.02.2018
  1 USD
  3.3411
  0.0238
  1 EUR
  4.1467
  -0.0092
  1 CHF
  3.6013
  -0.0036
  1 GBP
  4.6829
  0.006
  1 RUB
  0.0592
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  SpyShop
  SpyShop

  SpyShop


  Spy Shop specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego wykorzystywanego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video
  SpyShop SpyShop
  SpyShop SpyShop

  Spy Shop to zespół ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w domu. Pomagamy zadbać o spokojne wakacje, bezpieczną podróż do szkoły czy pracy i doradzamy jak rozwiązywać codzienne problemy. Prezentujemy i popularyzujemy najnowocześniejszą technologię w służbie rodzicom, właścicielom firm, sportowcom, hobbystom i innym.

  Spy Shop jest siecią sklepów detektywistycznych działającą na rynku od 2007 roku. Naszym celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnej obsługi technicznej. Przeszkoleni pracownicy gwarantują fachowe i indywidualne podejście do potrzeb odbiorców, dzięki temu cieszymy się zaufaniem wśród coraz większej liczby klientów firmy.

  Nasza sieć sklepów obejmuje aktualnie siedem placówek na terenie Polski – we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdynia, Katowicach i Bydgoszczy. Poza tradycyjnym kanałem dystrybucji, prowadzimy równocześnie sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych i portali aukcyjnych na polskim, niemieckim i czeskim rynku e-commerce.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.