google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  RST Sp. z o.o.
  RST Sp. z o.o.

  RST Sp. z o.o.


  Zapewniamy kompleksowy system ochrony odgromowej i przed przepięciami obiektów budowlanych systemów zasilania, sterowania i transmisji danych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  RST Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych systemach ochrony odgromowej i przed przepięciami obiektów budowlanych systemów zasilania, sterowania i transmisji danych.

  RST sp.j.

  W tym obszarze wykonujemy ekspertyzy, projekty oraz kompleksowe realizacje instalacji uziemiających, wyrównania potencjałów, ekranujących, odgromowych i ochrony przed przepięciami.

  W wielu przypadkach współpracujemy z innymi firmami uzupełniając ich ofertę o ochronę przed przepięciami na bazie oferowanych przez nas produktów takich firm jak: LEUTRON, GALMAR, PolyPhaser, TRANSTECTOR, TIMES Microwave Systems.

  W oparciu o najnowocześniejsze środki ochrony przed oddziaływaniem impulsowego pola piorunowego oraz przepięć, jesteśmy w stanie stworzyć system zabezpieczający nawet przed bezpośrednim wyładowaniem piorunowym.

   
  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.