google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 16.03.2018
  1 USD
  3.4214
  0.0097
  1 EUR
  4.2162
  -0.0006
  1 CHF
  3.6028
  -0.0045
  1 GBP
  4.7778
  0.0222
  1 RUB
  0.0595
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  RST sp.j. M. Zielenkiewicz, W. Nietupski, A. Wojtkowski
  RST sp.j. M. Zielenkiewicz, W. Nietupski, A. Wojtkowski

  RST sp.j. M. Zielenkiewicz, W. Nietupski, A. Wojtkowski


  Zapewniamy kompleksowy system ochrony odgromowej i przed przepięciami obiektów budowlanych systemów zasilania, sterowania i transmisji danych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  RST sp.j.Firma RST sp.j. działa na rynku usług elektroinstalacyjnych od stycznia 1995r. W tym czasie staliśmy się jedną z wiodących firm instalacyjnych działających w Polsce północno-wschodniej.

  Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację inwestycji począwszy od przygotowania założeń projektowych, poprzez etap projektowania, niezbędnych uzgodnień, aż po realizację końcową „pod klucz” oraz szkolenia personelu i obsługi.

  Obszar naszej aktywności obejmuje obiekty i infrastrukturę w następujących branżach: budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe, obiekty energetyczne, obiekty telekomunikacyjne oraz specjalnego przeznaczenia.

  Specjalizacja

  Kompleksowy system ochrony odgromowej i przed przepięciami obiektów budowlanych systemów zasilania, sterowania i transmisji danych. W tym obszarze wykonujemy ekspertyzy, projekty oraz kompleksowe realizacje instalacji uziemiających, wyrównania potencjałów, ekranujących, odgromowych i ochrony przed przepięciami. W wielu przypadkach współpracujemy z innymi firmami uzupełniając ich ofertę o ochronę przed przepięciami na bazie oferowanych przez nas produktów takich firm jak: LEUTRON, GALMAR, PolyPhaser, TRANSTECTOR, TIMES Microwave Systems. W oparciu o najnowocześniejsze środki ochrony przed oddziaływaniem impulsowego pola piorunowego oraz przepięć jesteśmy w stanie stworzyć system zabezpieczający nawet przed bezpośrednim wyładowaniem piorunowym. 

  Wykonawstwo

  Świadczymy usługi integracji i projektowania systemów przesyłu energii, zasilania, sterowania oraz wszelkiego rodzaju systemów teletechnicznych. Naszą ofertę charakteryzuje elastyczne podejście do potrzeb Klienta, krótki czas realizacji i kompleksowość usługi. Nasza oferta dotyczy zarówno budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego oraz obiektów energetycznych, telekomunikacyjnych i specjalnego przeznaczenia. 

  Produkcja

  RST sp.j. jest producentem gotowych układów ochrony przed przepięciami. Układy wykonywane są jako kompletne zestawy integrujące ochronę systemu zasilania oraz linii teletechnicznych. Naszym Klientom oferujemy układy ochronne dedykowane do ochrony konkretnych systemów.

  Inny obszar naszej aktywności to prefabrykacja rozdzielnic w szerokim zakresie zastosowań, począwszy od małych rozdzielnic skrzynkowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, a kończąc na dużych rozdzielnicach szafowych dla obiektów przemysłowych.

  Handel

  RST sp.j. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm LEUTRON i PolyPhaser/Transtector. Zajmujemy się także dystrybucją produktów takich firm jak Galmar, Times Microwave Systems i Thor Guard.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.